معرفی شرکت تی مدیا – تدبیر رسانه سهند

 

 

اعضای تی مدیا پایبند به روابط مبتنی بر شفافیت، پشتکار، اعتماد متقابل و صداقت با یکدیگر و با مشتریان هستند.

 

 

ما معتقدیم یک ارتباط نزدیک با شما، در موفقیت سایت شما و آنلاین نمودن تجارت شما بسیار تاثیر گذار است. در پروسه طراحی سایت ارزیابی محتوا و تجزیه و تحلیل مزیت رقابتی شما نسبت به همکاران عاملی کلیدی است، که در طی جلسات متعددی که کارشناسان ما با شما خواهند داشت، به بررسی آن خواهیم پرداخت.

ما در تمام عرصه های دیجیتال مارکتینگ مثل طراحی سایت، ایمیل مارکتینگ، بازاریابی محتوا، بازاریابی شبکه های اجتماعی، سئو و بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو فعالیت می کنیم. همچنین سایر خدمات ما شامل ساخت تیزر، فیلم تبلیغاتی، طراحی مالتی مدیا و انیمیشن صنعتی است.نگاه به آینده

هدف ما تغییر آینده دیجیتالی در کسب و کار است، می خواهیم تجارت آنلاین بهتر از همیشه رفتار کرده و به سبک جدیدی با مشتریان صحبت کند، به نظراتشان توجه کند و در شبکه های اجتماعی دوستی محبوب باشد.

 

جهت تماس با ما با شماره ۰۴۱۳۳۳۴۴۶۱۱ و یا ۰۹۱۴۴۰۵۱۵۷۱ تماس بگیرید.

 

هسته اصلی شرکت تدبیر رسانه سهند در سال ۱۳۸۵ پایه گذاری شد اما فعالیت متمرکز آن از سال ۱۳۹۰ آغاز گردید. موسس این شرکت جناب آقای وحید ارجمند می باشد. پس از بنیان گذاری این شرکت، مجموعه در زمینه های مختلف تبلیغاتی و خدمات IT شروع به فعالیت نمود. این مجموعه با هدف گسترش خدمات تجارت الکترونیک و تبلیغاتی در شمالغرب کشور فعالیت نموده و با آخرین تکنولوژی های روز خدمات خود را ارائه می دهد. شرکت تدبیر رسانه سهند با تکیه به نیروی انسانی جوان و فعال و خلاق خود تاکنون به بسیاری از سازمان های بزرگ دولتی و خصوصی خدمات ارائه نموده و همواره سعی در بهبود کیفیت و افزایش سود آوری برای مشتریان دارد.

You must be logged in to post a comment.

TOP