طراحی و ساخت اپلیکیشن موبایل در تبریز

online-shopping (2)

طراحی و ساخت اپلیکیشن موبایل در تبریز

شرکت تدبیر رسانه سهند آماده همکاری با سازمان های دولتی و شرکت های خصوصی برای عقد قرارداد طراحی و ساخت اپلیکیشن موبایل است.

موبایل کاتالوگ چیست؟

موبایل کاتالوگ نوعی کاتالوگ دیجیتال است که می توان اطلاعات مختلفی مثل عکس، فیلم، صوت و متن در آن قرار داد که بنا به نوع کاربرد کاتالوگ می توان بخشی از این امکانات یا همه آن را در نرم افزار گنجاند. شما به عنوان مدیر یک شرکت و یا سازمان که مسئولیت معرفی خدمات و محصولات آن را بر عهده دارید یافتن روش های پر بازده و در عین حال با هزینه معقول برای معرفی خدمات و محصولات از مهم ترین اهداف است. نرم افزار موبایل کاتالوگ یکی از این روش هاست که میتوانید با کمترین هزینه ممکن بیشترین بازدهی را برای شرکت خود به دست بیاورید.چرا که شما خدمات را روی پرکاربرد ترین وسیله ای که در تمام لحظات در دسترس افراد هست معرفی و بطور قابل توجهی در هزینه های چاپ ومصرف کاغذ صرفه جویی کرده اید.با استفاده از موبایل کاتالوگ شما مطمئن خواهید بود که محصول شما به صورت کاملا داوطلبانه توسط دریافت کننده روی گوشی نصب شده است و او برای دیدن خدمات و محصولات شما مشتاق است.

چرا شما نیاز به یک برنامه اختصاصی موبایل دارید؟

امروزه موبایل جایگاه ویژه ای در زندگی انسان ها دارد، وسیله ای که اکثر اوقات با آنهاست و اکثر فعالیت های خود را به کمک آن انجام می دهند، ارسال ایمیل، فعالیت در شبکه های اجتماعی، بازی ها، برقراری تماس و پیام های کوتاه و استفاده از هزاران امکانات نرم افزاری بر اساس موبایل مثل اشتراک گذاری فایل، سفارش دهی ها، یادآورها بر اساس آن انجام می دهند. به همین لحاظ هر شرکت تجاری و خدماتی برای دست یابی به مخاطبان بیشتر و راضی تر باید خدمات خود را بر اساس نیاز و سبک رفتار روز مردم ارائه دهد، شما با شروع سرمایه گذاری بر روی تبلیغات موبایلی راهی که در طی سالیان دراز باید بپیمایید را با ایجاد اپلیکیشن تحت برند خود سرعت میبخشید.

ساخت اپلیکیشن

موبایل کاتالوگ برای سمینارها , همایش ها

موبایل کاتالوگ برای هتل ها، مجتمع های تجاری یا اقامتی

موبایل کاتالوگ برای رستوران ها

اپلیکیشن موبایل برای هتل ها، مجتمع های تجاری یا اقامتی

انتشار برنامه در گوگل پلی و اپ استور(آیفون)

برنامه موبایل برای هیئت های مذهبی

اپلیکیشن موبایل برای بانک ها

اپلیکیشن موبایل برای  دفاتر امور مشترکین

اپلیکیشن موبایل برای آزمایشگاه ها و مراکز درمانی

TOP