طراحی لیبل در تبریز

طراحی لیبل برای محصولات یک شرکت تولیدی از جمله اقدامات مهم در برند سازی است. عموما طراحی لیبل مواد غذایی برای شرکت های مواد غذایی درخواست بیشتری دارد، اما در واحد های تولیدی دیگر که محصول آنها نیاز به معرفی دارد، مثل تولید کننده های رنگ صنعتی، تولید کننده های محصولات چرمی و وسایل منزل و .. نیز مورد استفاده است.

طراحی لیبل آغاز شروع طراحی بسته بندی است

روزانه افراد زیادی به خاطر اینکه یک محصول شکل زیبایی دارد به آن اعتماد بیشتری می کنند و بسته بندی بهتر انتظار کیفیت بالاتری دارد و باعث می شود خریداران با اشتیاق و هیجان محصولی که زیبا تر است را انتخاب کنند. در تی مدیا نیز طراحان تمام تلاش خود را می نمایند که محصولات شما نیز این چنین در سبد خرید مصرف کنندگان جای بگیرد. طراحی لیبل همیشه سعی در متفاوت ساختن یک محصول از دیگر محصولات دارد. جلوه آغازین یک بسته بندی طراحی لیبل آن است، که به شکل علمی و ماهرانه ای توسط طراحان لیبل و طراحان گرافیک تی مدیا طراحی شده باشد.

طراحی لیبل مواد غذایی

طراحی و برند سازی در مواد غذایی بسیار مهم و قابل لمس است، مخاطب صنایع غذایی عموم مردم  است و در استفاده از رنگ ها بسیار خلاقانه می توان عمل کرد، غذاها پر از رنگ و شادابی هستند و این شادابی بایستی در طراحی لیبل مواد غذایی هم لحاظ گردد. استفاده درست از رنگ ها و طرح های خلاقانه و جالب باعث افزایش تمایل به خرید در مشتری می شود، مشتریان به محصولی با کیفیت بهتر در بسته بندی اعتماد بیشتری می کنند و  آن را معتبر تر می دانند، پس هنگام بسته بندی محصول یک طراحی خوب می تواند بازاریابی قوی برای محصول شما باشد، هیچگاه بسته بندی را دست کم نگیرید!

 

نکات مهم در طراحی لیبل

در طراحی لیبل بایستی استانداردهای زیر رعایت شود:

1- بهتر است در طراحی لیبل تصویر محصول نمایش داده شود.

2- در طراحی لیبل باید کارایی و نوع محصول بیان داده شود.

3- در طراحی لیبل باید اطلاعات کافی از محصول به مخاطب داده شود.

4- در طراحی لیبل باید اطلاعات مواد تشکیل دهنده وجود داشته باشد.

5- در طراحی لیبل بایستی استاندارها و گواهینامه ها وجود داشته باشد.

6- در طراحی لیبل بایستی اطلاعات تماس با تولید کننده وجود داشته باشد.

 

نمونه طراحی لیبل در تبریز

طراحی لیبل در تبریز

شرکت تی مدیا آماده مشاوره و ارائه خدمات به تولید کنندگان محترم تبریزی می باشد. ارائه خدمات مشاوره به صنایع غذایی اعم از طراحی لوگو ،  طراحی سایت مواد غذایی و طراحی لیبل مواد غذایی در تبریز از اقدامات مهم در برند سازی مواد غذایی است که شرکت تی مدیا افتخار همکاری و مشاوره با تعداد زیادی از صنایع غذایی تبریز را داشته است. جهت دریافت مشاوره رایگان با شماره های 09144051571 و 09142402353 می توانید در تماس باشید.

TOP