تور مجازی گوگل در تبریز

توسط مدیریت / پنج شنبه, ۰۴ آذر ۱۳۹۵ / Published in اخبار تی مدیا, مقالات آموزشی

تور مجازی گوگل یا به عبارتی Google Street View سرویسی از شرکت گوگل می باشد که در سال ۲۰۰۷ فقط برای چند شهر آمریکا ارائه شد، بعد از این کار و استقبال جهانی از این سرویس ، این سرویس رشد بسیار سریعی پیدا کرد و تا انتهای ۲۰۱۰ در بیش از ۸۰ کشور دنیا مردم تور مجازی از نقاط محبوب خود را به این سرویس اضافه کردند.

در همان سالهای اوج رشد این سرویس مردم کشورهای دنیا بخاطر نقض حریم خصوصی از این شرکت شکایت کردند و در چندین کشور از جمله آلمان، انگلیس و سوئیس پرونده های علیه شرکت گوگل بخاطر نقض حریم خصوصی توسط سرویس تور مجازی یا Google Street View ایجاد شد. اما از آنجایی که این سرویس قابلیتهای فراوانی برای همه ارائه میداد این سرویس در تمام کشورهای دنیا رشد کرد.

در اوایل رشد این سرویس ، گوگل برای کشورهای ایران و چند کشور خاص امکان افزودن تور مجازی از مکانها را ارائه نمی داد، اما با گذشت زمانی طولانی این سرویس در نقاط مختلف کشور مورد توجه قرار گرفت و بعضی شرکتها و اشخاص بی واسطه یا با واسطه همکاریهای با گوگل داشته و توانستند نقشه سع بعدی (۳۶۰ درجه) از مکانهای محبوب را به این سرویس جهانی اضافه کردند

در ادامه شما می توانید چند نقطه محبوب از استان آذربایجان شرقی را که در روی این سرویس قرار داده شده است را مشاهده کنید:

 

به تازگی گوگل ، تکنولوژی تور مجازی را گسترش داده و با نام هایی چون Google Business View ،See Inside یا Google Virtual Tour معرفی کرده و یک تور مجازی با امکان منحصر بفرد خود (چرخش ۳۶۰ درجه) به داخل فضای کسب و کارها برده تا هم رتبه شما در گوگل افزایش یابد و هم مشتریان بالقوه شما ، تصمیم گیری راحت تری برای انتخاب داشته باشند.

همچنین شما می توانید جهت افزودن تور مجازی از مکان تجاری، تفریحی و شخصی خود به سرویس تور مجازی گوگل در تبریز با کارشناسان ما مکاتبه کنید

TOP